Wyślij wiadomość
aboutus

GUANGZHOU BAIYUN TECHNOLOGY CO., LTD.

GUANGZHOU BAIYUN TECHNOLOGY CO., LTD. GUANGZHOU BAIYUN TECHNOLOGY CO., LTD. GUANGZHOU BAIYUN TECHNOLOGY CO., LTD.
1 2 3
GUANGZHOU BAIYUN TECHNOLOGY CO., LTD.
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Sprzedawca
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: Baiyun
Ilość pracowników: 150~500
Coroczne wyprzedaże: 20000000-154600000
Rok założenia: 2002
pc Export: 40% - 50%
O nas
Wprowadzenie

Chiny GUANGZHOU BAIYUN TECHNOLOGY CO., LTD. profil firmy 0

 

 

Dążenie ludzkości do dobrego życia pozostaje niezmienione tuż po jej narodzinach.Dobre życie stanie się bardziej energiczne dzięki stopniowi zawodowemu i dalekowzroczności.Czyste serce i dobra wiara doprowadzą do wielkich osiągnięć.GUANGZHOU BAIYUN TECHNOLOGY CO., LTD., założona w 1985 roku, czyni genialny wysiłek i zobowiązuje się do oferowania rozwiązań systemów uszczelniających do ścian osłonowych, pustaków szklanych, systemów drzwi i okien, dekoracji wnętrz, budownictwa prefabrykowanego i przemysłu na całym świecie.Poza tym Baiyun przewodzi zrównoważonemu wzrostowi bezpieczeństwa, zdrowia i zieleni w branży i przyczynia się do doskonałego rozwiązania od drobnych szczegółów.

Baiyun jest jednym z pierwszych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją i sprzedażą silikonowych szczeliw strukturalnych, które zostały zatwierdzone przez Państwową Komisję Gospodarczą i Handlową.Nasza firma jako jedyna z branży została oceniona przez Ministerstwo Budownictwa jako „baza demonstracyjna dla uprzemysłowienia nowej technologii uszczelniania budynków”, a Baiyun została oceniona jako „Baza współpracy międzynarodowej” przyznana przez Ministerstwo Nauki i Technologii Państwa oraz „jedną z pierwszych baz przemysłowych budownictwa prefabrykowanego Państwa” przyznaną przez Ministerstwo Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast i Wsi.Co więcej, Baiyun jest kluczowym przedsiębiorstwem high-tech w ramach krajowego programu pochodni i jest przedsiębiorstwem ze słynnym chińskim znakiem towarowym zatwierdzonym przez Urząd Znaków Towarowych w ramach Państwowej Administracji Przemysłu i Handlu.


Nasza firma stworzyła pierwszą w Chinach automatyczną ciągłą linię produkcyjną, która szczyci się światowym poziomem zaawansowania i zastrzeżonym prawem własności intelektualnej.Posiadamy również ponad 430 patentów (patent na wynalazek stanowi ponad 60%) oraz pierwsze laboratorium CNAS w branży, którego możliwości testowania obejmują pięć standardów.Baiyun brał udział w opracowywaniu i rewizji 220 norm międzynarodowych i przemysłowych oraz w rewizji sześciu norm międzynarodowych.Baiyun utworzył również prowincjonalne centrum techniczne, centrum badań i rozwoju technologii inżynieryjnych, centrum badań podoktoranckich oraz stację roboczą przedsiębiorstwa dla ekspertów akademickich.Baiyun pracuje w sposób profesjonalny, oddany i skoncentrowany i stara się odgrywać wiodącą rolę w dziedzinie nowych materiałów chemicznych oraz zapewniać użytkownikom wspaniałe wrażenia z korzystania z naszego produktu.

Pewni siebie i pełni pasji pracownicy Baiyun, którzy są pełni samodoskonalenia i słońca, przestrzegają podstawowych wartości „poczucia odpowiedzialności, tworzenia wartości i dzielenia się owocami” i uczą się swoich obowiązków na pamięć, nigdy nie zapominając o swoim pierwotnym zamiarze.Wszyscy nasi pracownicy będą ciężko pracować, aby zrealizować korporacyjną wizję „wiodącej marki uszczelniaczy na świecie” i stać się najbardziej lojalnym sojusznikiem odpowiedzialności.

Baiyun obiecuje współpracować z tobą, aby upiększyć miasto i maszerować w kierunku wspaniałej przyszłości i wyjątkowego życia.

 

Historia

W 1985 roku powstała państwowa fabryka kleju śluzowego Guangzhou Baiyun.

W 1992 roku technologia produkcji kleju silikonowego (technologia ta została zastosowana w przestrzeni powietrznej i lotnictwie) zastosowana do pierwszego sztucznego satelity w Chinach została wprowadzona w celu opracowania i produkcji serii klejów silikonowych.

W 1998 roku nasza firma została zatwierdzona jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw produkujących silikonowe szczeliwa konstrukcyjne przez Państwową Komisję Gospodarczą i Handlową oraz jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą silikonowych szczeliw strukturalnych Państwowej Komisji Gospodarczo-Handlowej, która została zatwierdzona przez Państwową Komisję Gospodarczą i Handlową .

W 1998 roku SS621 został zatwierdzony jako krajowy nowy produkt przez Państwową Komisję Gospodarczą i Handlową i został zatwierdzony po raz pierwszy wśród podobnych produktów w Chinach.

W 1998 roku nasza firma została oceniona jako przedsiębiorstwo high-tech w Kantonie i korzystne przedsiębiorstwo w Kantonie w zakresie innowacji technologicznych.

W 1999 roku nasz produkt SS621/SS622 został wpisany przez Ministerstwo Budownictwa na listę kluczowych projektów promocyjnych osiągnięć technologicznych.

W 1999 roku nasza firma uzyskała certyfikat systemu zarządzania jakością ISO9001 od chińskiego centrum certyfikacji jakości budynków i jest pierwszym chińskim przedsiębiorstwem produkującym klej silikonowy, które uzyskało ten certyfikat.

W 2000 r. powołano Guangdong Baiyun Research Center for Mucilage Glue Engineering Technology, aby stać się jedynym prowincjonalnym ośrodkiem badawczym technologii inżynierii uszczelniaczy budowlanych w tej samej branży w Chinach.

W 2000 roku nasza firma została oceniona jako zaawansowany kolektyw w 1997 i 1999 roku przez władze miejskie Guangzhou.

W 2001 roku produkt marki Baiyun został nagrodzony słynnym znakiem towarowym Guangzhou.

W 2002 roku nasza firma uzyskała międzynarodowy certyfikat systemu zarządzania ISO9001 i ISO14001OHSAS1801 wydany przez BSI (British Standards Institution) i została pierwszym przedsiębiorstwem w tej samej branży, które uzyskało certyfikat jakości, bezpieczeństwa środowiskowego i zdrowia.

W 2002 roku nasza firma stworzyła pierwszą w Chinach automatyczną ciągłą linię produkcyjną kleju silikonowego, która szczyci się światowym poziomem zaawansowania

W 2002 roku Baiyun został uznany za słynny znak towarowy Guangdong.

W 2002 r. w fabryce kleju śluzowego Baiyun utworzono bazę szkoleniową poza kampusem dla absolwentów Politechniki Południowochińskiej oraz bazę praktyk produkcyjnych dla studentów Uniwersytetu Zhongshan, co położyło solidne podstawy do rozwijania talentów w zakresie kleju śluzowego.

W 2002 roku nasza firma zdobyła pierwsze miejsce za 12. nowoczesne wybitne osiągnięcia w zarządzaniu przedsiębiorstwem w Guangdong.

W 2003 r. Guangzhou Baiyun Mucilage Glue Factory przekształciło się w Baiyun Chemical Engineering Industrial Co., Ltd. po restrukturyzacji.

W 2003 roku seria uszczelniaczy Baiyun stała się zalecanym produktem do olimpijskiego projektu budowlanego i krajowego kluczowego projektu inżynierii budowlanej przez Narodowe Centrum Nadzoru Jakości i Testów Inżynierii Budowlanej oraz inne autorytatywne instytucje.

W 2003 roku nasza firma została oceniona jako zaawansowany kolektyw w latach 2000-2002 przez władze miejskie Guangzhou.

W 2003 roku nasza firma zdobyła jedyną „nagrodę naukową i technologiczną w Chinach” w tej samej branży.

W 2003 roku nasza firma została zatwierdzona do utworzenia przedsiębiorstwa habilitacyjnej stacji badawczej.

W 2004 roku eksperci Ministerstwa Budownictwa zatwierdzili nową generację produktów budowlanych z żelu krzemionkowego SS922 o ultra wysokich parametrach użytkowych.

W 2004 roku nasza firma stała się bazą produkcyjną dla uprzemysłowienia kleju budowlanego Ministerstwa Budownictwa.

W 2005 roku nasza firma została oceniona jako kluczowe przedsiębiorstwo high-tech.

W 2005 roku nasza firma została oceniona jako korzystne przedsiębiorstwo przez Guangdong Intellectual Property Office.

W 2005 roku klej Baiyun o ultra wysokich parametrach przeszedł ocenę osiągnięć technologicznych Ministerstwa Budownictwa.

W 2005 roku nasza firma stała się pierwszym przedsiębiorstwem w Chinach, które przeszło identyfikację branży szczeliw silikonowych.

W 2006 roku nasza firma została pierwszym przedsiębiorstwem tej samej branży, które otrzymało dziesięć odznaczeń państwowych za całokształt osiągnięć techniki budowlanej.

W 2006 roku uszczelniacz silikonowy Baiyun został zatwierdzony jako znana chińska marka przez Państwową Administrację ds. Nadzoru Jakości, Kontroli i Kwarantanny.Klej Baiyun został oceniony jako słynna marka Guangdong przez Guangdong Administration for Quality and Technology Supervision.

W 2007 roku nasza firma została oceniona jako doskonała marka własna Guangdong w 2006 roku.

W 2007 roku nasz „jeden buforowy zbiornik reakcyjny” został oceniony jako doskonała nagroda za patent Guangdong.

W 2007 r. terenowe zebranie komunikacyjne w sprawie „harmonijnej metody pracy” zorganizowane przez Wydział Organizacyjny KC KPCh.odbył się w naszej firmie.

W 2007 roku materiał o specjalnej funkcji dla nowego organicznego fluorosilikonu, który był projektem specjalnego funduszu na restrukturyzację przemysłu przez centrum techniczne przedsiębiorstwa Guangdong w 2007 roku, zastosowany przez centrum techniczne naszej firmy, został zatwierdzony jako projekt.

W 2008 roku w naszej firmie odbyło się wspólne spotkanie chińsko-ukraińskie.Ponadto zorganizowano ceremonię otwarcia Międzynarodowej Bazy Współpracy i wspólnego chińsko-ukraińskiego centrum badawczego.

W 2008 r. nasz stały warsztat został oceniony przez Ogólnochińską Federację Związków Zawodowych jako „pionier pracowników”.

W 2008 r. kauczuk silikonowy de-etanol RTV opracowany niezależnie przez naszą firmę zdobył trzecią nagrodę za postęp naukowy w Kantonie i pierwszą nagrodę za postęp naukowy w dystrykcie Baiyun.

W 2008 roku nasza firma została oceniona jako jedno ze 100 najlepszych prywatnych przedsiębiorstw Guangdong.

W 2008 roku Baiyun został uznany za słynny znak towarowy Guangdong.

W 2009 roku odbyła się ceremonia otwarcia Guangdong Baiyun International Technology Research Institute - pierwszej chińskiej platformy współpracy zorientowanej na przedsiębiorstwa w zakresie międzynarodowych badań naukowych, kierowanej przez rząd.

W 2010 roku nasza firma została oceniona jako korporacyjna stacja robocza dla eksperta akademickiego z Guangdong i modelowego przedsiębiorstwa w zakresie własności intelektualnej Guangdong.

W 2011 roku nasza firma została oceniona jako innowacyjne przedsiębiorstwo Guangdong przez Departament Nauki i Technologii prowincji Guangdong.

W 2011 roku nasza firma została oceniona jako przedsiębiorstwo o wybitnym wkładzie.

W 2012 roku nasza firma zdobyła doskonałą nagrodę za 14 chiński patent.

W 2012 roku nasza firma została oceniona jako doskonałe przedsiębiorstwo w zakresie innowacji technologicznych.

W 2012 roku nasza firma została oceniona jako jedno z dziesięciu doskonałych przedsiębiorstw chińskiego przemysłu krzemoorganicznego i została wpisana do ogólnej historii przemysłu chemicznego Chin.

W 2013 roku nasza firma została oceniona jako modelowe przedsiębiorstwo Guangzhou w zakresie transformacji i modernizacji przemysłu wytwórczego.

W 2013 roku nasza firma została pierwszą sesją członka rady nowego sojuszu Guangzhou na rzecz wspólnych innowacji szkolnych i została oceniona jako korzystne przedsiębiorstwo dla krajowej własności intelektualnej.

W 2015 roku nasza firma odniosła sukces w badaniach zupełnie nowej, zielonej, czystej, automatycznej, inteligentnej ciągłej linii produkcyjnej i uruchomiła ją, aby zagrać w „made in China”.

W 2015 roku nasza firma zdobyła rządową nagrodę jakości, co oznaczało, że nasza firma stała się bardziej wyjątkowa.

W 2015 roku znak towarowy Baiyun został oceniony jako słynny chiński znak towarowy.

W 2015 roku nasza firma została wybrana jako „kluczowe przedsiębiorstwo strategicznego rozwijającego się przemysłu Guangdong”.

W 2016 roku nasza firma zdobyła takie dwie nagrody jak „najbardziej wpływowa marka” i „najbardziej innowacyjny produkt pomocniczy” nagrody Jinxuan.

W 2016 roku Baiyun został oceniony jako doskonała marka własna Guangdong.

W 2017 roku nasza firma została wybrana przez Ministerstwo Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast-Wsi jako „jedna z pierwszych baz przemysłowych budownictwa prefabrykowanego”.

W 2017 roku Baiyun została oceniona jako pierwsza wybrana marka dostawcy nieruchomości w dobrej wierze w branży uszczelniaczy.

W 2018 roku firma Baiyun została oceniona jako „jedna z dziesięciu pierwszych wybranych marek klejów budowlanych” i zajęła pierwsze miejsce.

W 2018 roku nasza firma została oceniona jako pierwszy wybrany dostawca wśród 500 najlepszych chińskich przedsiębiorstw deweloperskich (uszczelniacz).

W 2019 roku firma Baiyun zdobyła pierwsze miejsce w rankingu dostawcy integralności strategicznej (kategoria krajowych uszczelniaczy) chińskiego rynku nieruchomości

łańcuch branżowy.

W 2020 roku-Baiyun został jedyną firmą uszczelniającą w branży, która zdobyła tytuł „Wpływowej marki” przez cztery

kolejne razy.

W 2022-BAIYUN wygrał „National Technology Innovation Demonstration Enterprise”

W 2022 roku BAIYUN zdobył tytuł „National Green Factory”;
W 2022 roku BAIYUN zdobył tytuł „National Manufacturing Single Champion 2022”

W 2023 r. „Guangzhou Baiyun Chemical Industry Co, Ltd.”oficjalnie zmieniła nazwę na „Guangzhou Baiyun Technology Co, Ltd.”Po
zatwierdzenie i rejestracja Biura Nadzoru i Administracji Rynku Okręgowego Guangzhou Baiyun.

 

 

 

Usługa

Nasza firma zajmuje się badaniami i tworzeniem nowego serwisu technicznego. Jednocześnie oferujemy klientom kompleksowe rozwiązania systemowe i obsługę techniczną w zakresie projektowania rysunków i badań, powiązanych testów wczesnego etapu, wskazówek konstrukcyjnych, szkoleń technicznych i komunikacji, monitorowania całego procesu, wskazówek i obsługi podczas sprzedaży i ponowna wizyta techniczna po sprzedaży.

Nasz zespół

Innowacje technologiczne to podstawowa siła naszego zrównoważonego i zdrowego rozwoju.Baiyun od lat przywiązuje dużą wagę do budowy platformy technologicznej i nieustannie doskonali naszą zdolność do innowacji technologicznych, co jest niezwykłym osiągnięciem.Obecnie nasza firma posiada jedno centrum badań podoktoranckich, stanowisko przedsiębiorstwa dla eksperta akademika, bazę demonstracyjną do uprzemysłowienia nowej technologii uszczelniaczy budowlanych, bazę współpracy międzynarodowej, prefabrykowaną budowlaną bazę przemysłową państwa, jedną wojewódzką technologię inżynierską Centrum badawczo-rozwojowe i jedno prowincjonalne centrum techniczne przedsiębiorstwa.Mamy również potężny zespół badawczy złożony z naukowców, profesorów, starszych inżynierów, lekarzy i mistrzów.

Nasza firma trzyma się drogi, która koncentruje się na przedsiębiorczości, zorientowanej na rynek i integrującej produkcję i badania.W Chinach nawiązaliśmy ścisłą współpracę przemysłowo-uniwersytecką z uniwersytetami Tsinghua, Zhongshan University, South China University of Technology, Sichuan University, Guangzhou Chemical Institute of the Chinese Academy of Sciences itp. Poza tym weszliśmy w długoterminowe współpraca naukowa i technologiczna z Narodową Akademią Nauk Ukrainy, Narodową Akademią Nauk Republiki Białoruś itp.

Duży nacisk kładziony na badania naukowe jest fundamentalnym czynnikiem, który pozwala naszej firmie pozostać stabilną na rynku i cieszyć się dobrą opinią.Energiczne prowadzenie badań naukowych i stosowanie nowych technologii, nowych procesów i nowych koncepcji w produkcji to magiczny klucz dla firmy Baiyun do objęcia wiodącej roli w branży.W 2002 roku nasza firma z powodzeniem utworzyła pierwszą zastrzeżoną automatyczną ciągłą linię produkcyjną w Chinach.Do tej pory stopień automatyzacji naszej linii produkcyjnej pozostawał niedościgniony w tej samej dziedzinie.

Baiyun odgrywa kluczową rolę w opracowywaniu i promowaniu standardów krajowych i przemysłowych.Baiyun był odpowiedzialny i zaangażowany w opracowanie 138 norm międzynarodowych i przemysłowych.Od 1999 roku nasza firma wystąpiła o pierwszy patent.Do tej pory Baiyun ma ponad 200 patentów i dwukrotnie zdobył doskonałą nagrodę za patent w Chinach.

Szczegóły kontaktu